Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Land Rover Freelander ) zakup Land Rover Freelander 1,8 benzyna



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beniamin65

Czytelnik



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): oslo/norwegia
Posiadane auto: mazda 323 1,3 1997r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 12 Kwi 2010, 15:06
Temat postu:

zakup Land Rover Freelander 1,8 benzyna


Witam
Zastanawiam się nad zakupem tego samochodu 2000r.
Prosiłbym użytkowników o opinie tego modelu z tym silnikiem,czy są jakieś poważniejsze problemy z tym samochodem?Czy z tym silnikiem jest w miarę dynamiczny i jak zachowuje się na drodze przy większych prędkościach(ponad 100 km/h)?

z góry dziękuje za odp
pozdrawiam
Powrót do góry
mr.samsung

Debiutant



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): pomorskie
Posiadane auto: freelander 1.8 1998r
Piwa: 3/0
Wysłany: Pon 12 Kwi 2010, 17:20
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) zakup Land Rover Freelander 1,8 benzyna


Witam, ogólnie to z silnikiem nie mam wiekszych problemów, przy przekładce wymieniłem od razu wszystkie paski , filtry , oleje itp. Mam go 2,5 roku i co mi padło w silniku to pompka paliwa i cewka. Silniczek krokowy mam do przeczyszczenia(jeszcze nie wiem czym i jak) bo sie zacina. I czeka mnie napewno wymiana uszczelki pod głowicą bo zauważyłem że sie robi mokro Sad A co do dynamicznej jazdy to 130-140 km/h bez problemowe prowadzenie max to 160km/h (tak jechałem przez całe niemcy) Jeżdze spokojnie do 100km/h max i styka, to nie wyścigówka, a spalanie to 10l/100km Very Happy Pozdrowionka
Powrót do góry
polaris300

Stały Bywalec



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 220
Skąd jesteś (miejscowość / region): koszalin
Posiadane auto: LR freelander 2.0 td4 2005 HSE
Piwa: 18/0
Wysłany: Pon 12 Kwi 2010, 21:40
Temat postu:

zakup Land Rover Freelander 1,8 benzyna


Witam.Co do silnika nie moge sie wypowiadac poniewaz jezdze td4,jedyne co moge ci podpowiedziec to polecam tobie zainteresowac sie freelanderem po 2001 roku maja one polepszony uklad przeniesienia napedu.
Piszesz rowniez ze interesuje cie dynamiczna jazda,musisz wiedziec ze to nie jest sportowe auto tylko SUV-czyli komfort na wysokich kolach.Przed kupnem zdecydowanie powinienes pojezdzic takim autem.Dobrze sprawdz jesli to angol czy dobrze go przezucili.Pozdrawiam
_________________
4 X 4 i kazda droga jest prosta
Powrót do góry
t15690b

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 113
Skąd jesteś (miejscowość / region): Cieszyn
Posiadane auto: Freelander 00 1.8
Piwa: 8/3
Wysłany: Pon 12 Kwi 2010, 22:06
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) zakup Land Rover Freelander 1,8 benzyna


Cześć Ja jeżdże, frelkiem 1.8 2000 przywiezionym z Szwecji, poprzednio miałem Golfa III Smile, Hm co by ci tu powiedzieć , auto na pewno nie należy do samochodów bezobsługowych... trzeba sprawdzać płyn chłodniczy, stan oleju itd bo te 1.8 to "roverova" seria K, przed zakupem posprawdzaj sobie wszystkie tzw "silenblocki", gumy, przeguby wewnętrzne, przejedz się nim, wystrzegaj się przekładni oplowskich wbijanych na "chama", jak będziesz jeździł to sprawdź sobie jadąc po ciasnym łuku jak wszystkie mechanizmy działają, przejedz się szybciej, sprawdź czy nie trzęsie cała budą, czy nie ma wycieków z IRD, pojechać do serwisu i wziąść ze sobą kogoś kto jeździ frelkiem.... albo iść na żywioł a dopiero się potem martwić jak ja Smile generalnie jestem zadowolony w rok od zakupu przejechałem 32000 i zawsze dowiózł mnie do domu, mimo tego że raz zepsuła się pompa sprzęgła i wysprzęglik .... a raz rozleciały się podpory wału, przegub wewnętrzny prawy i 3 poduszki tylnego dyfra Smile telepało buda niemiłosiernie ale dojechałem
Powrót do góry
slawicz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Hyundai Tucson JM 2009
Piwa: 6/6
Wysłany: Sob 25 Gru 2010, 17:49
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) zakup Land Rover Freelander 1,8 benzyna


t15690b napisał:
zepsuła się pompa sprzęgła i wysprzęglik .... a raz rozleciały się podpory wału, przegub wewnętrzny prawy i 3 poduszki tylnego dyfra Smile telepało buda niemiłosiernie ale dojechałem


czyli z tego co czytam (przed zakupem) opinie to typowe usterki . A mógłbyś podać orientacyjne koszta napraw (bo to ponoć druga mityczna zmora tej marki)
_________________

^^^instrukcja CR-V PL^^^
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 25 Gru 2010, 17:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Land Rover Freelander »

Opinie o samochodach Land Rover Freelander - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto


Land RoverDiscovery Sport

146 900

2020r.

63 542 km

śląskie

Land RoverRange Rover VELAR

188 600

2019r.

161 537 km

podkarpackie

Land RoverDiscovery Sport

98 300

2017r.

95 663 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover Sport

67 000

2011r.

220 000 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

96 900

2017r.

99 500 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System