Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Land Rover Defender ) PLanuje zakup Defendera 2.0 benz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Defender ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Driver84

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podłe Węże/ Gród Kraka
Posiadane auto: LR Defender 90, '91, 2.5 200tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Kwi 2009, 13:27
Temat postu:

PLanuje zakup Defendera 2.0 benz


Witam serdecznie,
PLanuje zakup Defendera 2.0 benz. DOHC 136KM '96
Czy ktos na forum miał doswiadczenie z tego tpu silnikiem? Czy warto w to wejsc? Silnik pochodzi ponoc od osobowego Rovera, auto ma 200tys. przebiegu i jezdzilo we włoskiej policji. Strasznie mi się podoba ale spotkałem się z opinią, że te silniki po 200tys. do niczego się nie nadają..
Z góry dziękuję za pomoc i porady
Pozdr.
Powrót do góry
mmdefender40

Czytelnik



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: BMW 540 ROVER 820
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Maj 2009, 10:37
Temat postu:

2.0 benzyna


Najpierw chciałbym Ci pogratulować wyboru auta bo ten defender to wspanialy pojazd. Jesli chodzi o silnik to nie wiem kto Ci nagadal takich rzeczy ze psuje sie po 200 tys ja mam rovera 800 z tym silnikiem z przebiegiem 315 tys i wszystko jest w porzadku. Znajomy jezdzil kiedys defenderem z tym silnikiem i chwalil sobie. Wszsytko zalezy kto tym jezdzil i jak to eksploatowal. Jesli auto bylo szanowane, dbane, jezdzil tym ktos kto sie zna na tych autach( a chcialbym zauważyć iz raczej tymi pojazdami jezdza ludzie ktorzy sie znaj na rzeczy!!!!!!) to przebieg nie ma zbytniego wplywu. Silnik o ktorym mowa byl rzadkoscia w tych pojazdach raczej dominowaly tam silniki diesel'a 2,5, benzynowe byly w wiekszosci w defenderach ktore sluzyly dla armi, policji a nawet dla sluzby zdrowia. I te pojazdy napewno byly tam serwisowane. Polecam Ci te autko bedziesz zadowolony, ze spalaniem nie ma tragedi to nie zawodne auta. Sam zobaczysz jesli masz okazje i znajdziesz takiego defendera to kupuj chociaz ciezko Ci bedzie znalesc defendera ladnego a co dopiero z tym silnikiem.
_________________
MATEO40
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Driver84

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podłe Węże/ Gród Kraka
Posiadane auto: LR Defender 90, '91, 2.5 200tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Lip 2009, 19:31
Temat postu:

Re: ( Land Rover Defender ) PLanuje zakup Defendera 2.0 benz


dzieki za info Smile
O awaryjności tej jednostki dowiedziałem się od znajomego który jeździ w rajdach offroadowych, ma styczność z ludźmi z Land Serwisu, generalnie- siedzi w temacie Wink
A co do tego że te jednostki były uzywane przez policje itp. to slyszalem ze spowodowane to było mniejszym podatkiem od pojemności silnika do 2 litrow... wiec używane były benzynowe i to jedynie na asfalt i nie żyłowane.. Wink
Auto ma mi służyć głównie do pracy, ale nie wykluczam sporadycznych wypadów w teren Wink - stąd założyłem drugi temat- różnica między silnikami 2.5diesel 200 a 300tdi, bo nie wiem co lepiej wybrać Smile
Pozdro

PS
Poza tym, jeśli na powiedzmy 30 ofert sprzedaży jest tylko jeden Def 2.0 w benzynie, 95% to 2.5tdi, + pare z silnikiem 3.0 V8benz. to jednak musi to coś znaczyć skoro nikt na tą benzyne 2.0 się nie kwapi Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Defender ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Land Rover Defender »

Opinie o samochodach Land Rover Defender - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Land Rover Defender ) Oceń swoje auto


Land RoverRange Rover Sport

67 000

2011r.

220 000 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

98 300

2017r.

95 663 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover VELAR

188 600

2019r.

161 537 km

podkarpackie

Land RoverDiscovery Sport

146 900

2020r.

63 542 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

96 900

2017r.

99 500 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System