Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agajaga87

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Volkswagen Sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Mar 2014, 15:16
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Tak, masz racje kolego nigdy nie wiadomo na co sie trafi. Troche poprostu pomyslu zaczyna mi na niego brakowac. Myslalam, ze wstawie na warsztat i odbiore igle a tu kazdy mechanik rece rozklada i pomyslu nie ma i jowi ze auto sprawne mevhanicznie.... No nic na wtorek umowiony elektryk i ratujemy sharanka dalej. No i faktycznie za malo na benzynie i za krotko zebym wyczula wczesniej niescislosci w jezdzie ale teraz juz wiem. Dam oczywisvie znac co jest sharanowi po wizyvie u elektryka choc nie mam pojdcia co moze miec elektryka wspolnego z szarpaniem i brakiem mocy.... No ale baba to baba. Dziekuje za wsoarcie Smile
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pią 14 Mar 2014, 15:34
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


mk0367 przeczytaj mój pierwszy post zamieszczony w tym wątku Crying or Very sad
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
agajaga87

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Volkswagen Sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Mar 2014, 17:19
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Tak Toronto, tyle ze napisales ze jak na benzynie bdzie ok to wtedy do gazownika. A na benzynie nadal nie jest ok mimo, ze auto wg mechanikow jest sprawne. Mam pytanie, bo znacie sie lepiej jak ja... Co moze byc nie tak z elektryka ze autko szarpie i nie ma mocy? Zebym wiedziala czy elektryk mi nie sviemni czegos
agajaga87 napisał:
A i nie myslcie ze was nie slucham, poprostu za malo na benzynie jezdzilam i dlatego wczesniej na niej nie czulam problemow. Okazuje sie, ze powinnam wieksza droge na niej zrobic to bym poczula a ciebie Toronto tez posluchalam i oddalam najpierw do mechanika tyle ze on uwaza ze nie ma winy w mechanice tylko ewentualnie w elektryce i kazal sie udac do elektryka. Co ma elektryka do moich problemow? Wie ktos co moze byc nie tak?

agajaga87 napisał:
A moze poprostu trafiam na zlych mechanikow.... Znacie jakiegos dobrego mechanika-elektryka z okolic Pruszkowa? Byc moze wczesniej wyrzucalam tylko pieniazki w bloto?

Reg.forum pkt 20
Mod. Toronto
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pią 14 Mar 2014, 19:01
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Toronto napisał:
mk0367 przeczytaj mój pierwszy post zamieszczony w tym wątku Crying or Very sad



Witaj Toronto.
Nie masz racji co do twojego postu...koleżanka na początku żle informowała co do usterek auta..............cytat z pierwszego posta koleżanki : NA BENZYNIE TEGO NIE MA....A NA BENZYNIE SPOKO...
Do tego opisu ustosunkowałem się i doradzałem...zresztą moderator KERAM 2504 też jeszcze przed moim postem doradzał gazownika.....tak po prostu wychodziło po przeczytaniu.
Dopiero póżniej w następnych postach koleżanka dokładała kolejne usterki i wyszło że na benzynie też. Przeczytaj a sama Ci wytłumaczyła że jako kobieta nie potrafiła dokładnie określić co jest żle bo nie wiedziała jak.
Przeczytaj moje wszystkie posty a dowiesz się że dowiadywałem się po kolei wszystkiego.Mam zasadę że doradzam wg tego co pisze i pyta zainteresowny....inaczej można cały samochód rozebrać.

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pią 14 Mar 2014, 19:03
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Gdybym wiedział, co boli Twoje autko, to bym napisał Crying or Very sad Natomiast dziwi mnie trochę bezradność mechanika i odsyłanie Cię do elektryka...No, cóż sam jestem ciekaw opinii tego ostatniego..
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 14 Mar 2014, 19:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
agajaga87

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Volkswagen Sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Mar 2014, 21:44
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


A moze Walniety czujniku polozenia walu karbowego? To powoduje poza szarpanie rowniez uciekanie iskry a ja to mialam. Oczywiscie juz wymienione swiece kable i kopulka
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Sob 15 Mar 2014, 21:49
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Przecież było autko podpięte pod VAG-a i nie wykazało błędów, to o co chodzi?
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
agajaga87

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Volkswagen Sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Mar 2014, 21:56
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


http://autokult.pl/2011/12/27/najczestsze-awarie-silnikow-benzynowych-poradnik. Hmmmm duzo tu ciekawego na temat zlej pracy silnika moze w koncu trafie a i moze ten link komus cos podpowie....
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Wto 25 Mar 2014, 10:16
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


agajaga87 napisał:
Echhhh.... Oto sprawozdanie z wczorejszej wizyty u mechanika.... MECHANICZNIE WSZYSTKO SPRAWNE! :-/ swiece kabelki kopulka sa ok, przepustnica ok, cale oprzyzadowanie zaplonowe ok, czujniki temperatury tez sprawdzone. Pisprawdzal wszystko doslownie co mogloby byc przyczyna szarpania i nic nie znalazl z niepoprawnoscia. Komputer tez nic nie pokazal. We wtorek oddaje go jeszcze do elektryka bo mechanik uwaza ze jakby trzebabylo gazownika o pomoc prosic to wtedy jak na benzynie byloby idealnie a jego zdaniem nie jest. Uwaza tez ze przy trzy tys. Obrotow idzie jak corsa na jeden zero silniku.... Ostatnia szanse mu daje albo tablica.pl i bye bye sharan choc nie chcialabym bo polubilam moj autobus




Witam koleżankę.Jak z autobusem po wtorkowym wstawieniu do elektryka??
Ciekawi mnie co było przyczyną usterek? Confused
Powrót do góry
agajaga87

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Volkswagen Sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 30 Mar 2014, 07:56
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Przepraszam za dluga nieobecnosc kolego. Nie bylo mnie bo szukalam dobrego mechanika. Sasiad jednego polecil. Udalam sie na predkosci podpiac go jeszcze raz pod komputer i opowiedziec co dolega mojemu sharankowi. Mechanik wykryl blad czujnika sondy lambda czy jakos tak ale powiedzial ze to nie ma nic wspolnego z szarpaniem. Przejechal sie i stwierdzil ze to przepustnica podczas gdy zapewniano mnie ze jest mechanicznie sprawna u innych mechanikow. Jak pomysle ze wszystkim tylko rozdawalam kase za nic i bledne diagnozy to mnie krew zalewa echhhhhh.... Mowi ze to wszystko co mu opisyje to sprawa tej przepustnicy. Ponoc nie dociera do niej powietrze czy jakos tak jak cos zle napisalam to przepraszam ale dokladnie nie pamietam. Napewno blacz czujnika tej sondy i przepustnica do roboty ale wstawiam dopiero we wtorek bo nie mialam juz srodkow od matki boskiej pienieznej:-) oby ten sie nie myslil.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pon 31 Mar 2014, 11:34
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


Witam koleżankę.Fakt jeśli mechanicy mają samochód realnie przed sobą i nie potrafią znależć usterki to coś nie tak jest z nimi...........
Moim zdaniem jeśli obecny nie naprawi i problem będzie nie zapłaciłbym za robotę........na jakiej podstawie i za co jeśli nie naprawiono usterki?
Napisz co było gdy odbierzesz autko.Pozdrawiam
Powrót do góry
agajaga87

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków
Posiadane auto: Volkswagen Sharan
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Maj 2014, 14:48
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


PRZEPLYWKA! SAMOCHOD LATA. Moze komus to pomoze jak bedzie mial ten sam problem
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Sro 14 Maj 2014, 11:38
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) szarpie na lpg


agajaga87 napisał:
PRZEPLYWKA! SAMOCHOD LATA. Moze komus to pomoze jak bedzie mial ten sam problem





Fajnie że zrobione wreszcie....teraz tylko się cieszyć i śmigać... Laughing

A co do mechaników...mieli auto do dyspozycji....kompa...i nie potrafili dojść co jest grane...... Crying or Very sad
Zmienić i zrobić pseudo reklamę Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


Land RoverDiscovery Sport

146 900

2020r.

63 542 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

98 300

2017r.

95 663 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover Sport

67 000

2011r.

220 000 km

śląskie

Land RoverRange Rover VELAR

188 600

2019r.

161 537 km

podkarpackie

Land RoverDiscovery Sport

96 900

2017r.

99 500 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System