Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Nie 24 Mar 2013, 19:32
Temat postu:

Propozycja co do postów bez odpowiedzi


Witam , tak jak w temacie jestem niedawno na tym forum , co widać błądząc trochę jak we mgle , mamy wymieszane posty bez odpowiedzi (patrze na daty) i posty z odpowiedziami.Może moje spostrzeżenie nie dotyczy braku , co bardziej umieszczenia , lub stworzenia kolumny postów do których mogli byśmy się ustosunkować , odpowiedzieć , ale które są zaszufladkowane a odkrywamy je podczas czytania innej grupy(auta) lub tematu , na innych forach jest dość mądrze rozwiązane i praktykowane , a sądzę , że poprawi to szybkość i czas niejednego z nas na oczekiwanie , na informacje tak niejednokrotnie ważne dla nas . Wink
Powrót do góry
lukpaw

Czytelnik



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpackie
Posiadane auto: peugeot 407sw komfort
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Mar 2013, 23:12
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


proponuje zorganizować forum tak jak maja to zrobione w mitsumaniakach przejrzyste i aktualne odpowiedzi na zadawane na bieżąco pytania
Powrót do góry
JAROLPH
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 928
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piła
Posiadane auto: Honda CBR 1100XX Super Blackbird1100. Vectra C 1.9 150 KM
Piwa: 41/17
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 07:12
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


bawarka1 jak zapoznasz się nieco bardziej z mechanizmem forum to odnajdziesz taką zakładkę "Zobacz posty bez odpowiedzi" aż od zarania forum, niema z tym problemu.
lukpaw - a ja proponuje żebyś też się rozgościł na forum, rozeznał co z czym się je, a nie już po 23 dniach obecności i 2 napisanych postach proponujesz nam jak mamy zorganizować forum które istnieje od ładnych paru lat. Jak masz jakieś merytoryczne uwagi, sugestie to proszę.
_________________
Powrót do góry
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 22:56
Temat postu:

Odpowiedż do kolegi Jarolph


Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania , na wstępie nie chodziło mi o brak a łatwiejszy dostęp , bardziej widoczny , może prościej , otwierając forum lub wchodząc do niego oprócz innych propozycji typu ogłoszenia.........opinie lub
FAQ...........Wyloguj pomiędzy powinno być posty bez odpowiedzi ułatwi to naszą komunikację , nie krytykowałem tu nikogo ,tylko napisałem moją sugestię , prostując twój atak nie jestem na tym forum 23 dni i nie zależy mi na ilości postów kolego , nie jest to jedyne forum na jakim jestem , a patrząc w forum i jego zasady nie powinieneś atakować jak pitbull forumowiczów tylko w sposób kulturalny i komunikatywny wyjaśniać zasady działania tego forum , nie dziwi mnie opinia naszych prowadzących dotycząca ilości naszych forumowiczów jeżeli nowi są tak traktowani przez "stare wilki" mam tylko nadzieje , że co do charakteru twoje odpowiedzi ustosunkuje się moderator lub admin , bo sarkazm twojej wypowiedzi nie jest możliwy do przyjęcia ,( a ilość twoich "brumów" ) nie upoważnia cię do krytykowania , tak jak i mnie .My mamy się zrozumieć wyciągając kąkretne wnioski z podpowiedzi innych.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:07
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


Cześć Kolego.
Jak na każdym forum tak i tu obowiązują jakieś zasady. Podstawa to regulamin. Każde forum taki regulamin posiada. I wszyscy powinni się do niego dostosować aby nie było zbędnego zamieszania. Owszem i regulamin można zmienić ale tylko po co jak wszystko jest dosyć precyzyjnie sformułowane. Jeśli chcesz podyskutować na te zagadnienia to wcześniej na spokojnie poobserwuj, poczytaj zagadnienia i myślę, że za kilka dni będziemy mogli rzeczowo i konstruktywnie pogwarzyć.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:07
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:38
Temat postu:

Witam kolege


Witam z całym szacunkiem , są to pierwsze kroki na tym forum jak na każdym innym popełniając błędy byłem nakierowywany lub poprawiany ale nie od razu z grubej rury .... , obiecam się poprawić i przyjmę każdą krytykę ale odnoszącą się do tego , że jestem zbieraczem postów , może kolega sprawdzić moje posty jeżeli zaszkodziłem lincz , jednak nie idzie tu o walkę między nami kto jest mądrzejszy lub lepszy , ale o to by sobie wzajemnie pomagać , a wypowiedż kolegi przed puszczam w niepamięć , choć nie ukrywam , że powinniście w swoich szeregach trochę więcej uważać na charakter odpowiedzi .
Wielki szacun za szybką zwięzłą i w temacie odpowiedż .
Raczkujący jeżeli uraziłem czyjąś dumę przepraszam.
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pon 25 Mar 2013, 23:43
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Propozycja co do postów bez odpowiedzi


Kolego bawarka1 uściślając , proszę doczytaj dobrze wypowiedź :
JAROLPH napisał:
bawarka1 jak zapoznasz się nieco bardziej z mechanizmem forum to odnajdziesz taką zakładkę "Zobacz posty bez odpowiedzi" aż od zarania forum, niema z tym problemu.
lukpaw - a ja proponuje żebyś też się rozgościł na forum, rozeznał co z czym się je, a nie już po 23 dniach obecności i 2 napisanych postach proponujesz nam jak mamy zorganizować forum które istnieje od ładnych paru lat. Jak masz jakieś merytoryczne uwagi, sugestie to proszę.

Zatem drobne "niedoczytanie" robi tyle zamętu...Pozdrawiam
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
bawarka1

Debiutant



Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: bmw 530d 2001,nissan pathfinder 2,5 dci 2007,skoda fabia 1,4tdi elegance 2009 ,Touran 2.0 TDI 2006
Piwa: 1/3
Wysłany: Wto 26 Mar 2013, 00:18
Temat postu:

do kolegi Jarolph


Witam skorzystałem z podpowiedzi wrzuciłem hasło" zobacz posty bez odpowiedzi" coś tam znalazłem nie powiem , że nie , ale widzisz byłem trochę na innych forach i tam trochę inaczej to jest rozwiązane (przywykłem -tam łatwiej to znależć , jest to w pierwszym planie , pierwszej stronie) .Wiem że nic nie jest doskonałe , także i do tego forum muszę się wstrzelić , ale trochę mnie ubodłeś z tą datą i postami , no nic ziom puszczam w niepamięć .Miłego wieczoru i do zobaczyska na forum (niedaleki sąsiad )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu


Land RoverRange Rover VELAR

188 600

2019r.

161 537 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover Sport

67 000

2011r.

220 000 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

98 300

2017r.

95 663 km

podkarpackie

Land RoverDiscovery Sport

96 900

2017r.

99 500 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

146 900

2020r.

63 542 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System