Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Land Rover ) Wałcz - nie polecam!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wieloryb

Debiutant



Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): POLICE
Posiadane auto: Land Rover Discovery II, TD5, rok 2001
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 15 Lip 2012, 08:19
Temat postu:

Wałcz - nie polecam!


Witam wszystkich. Ja dla odmiany napiszę o warsztacie, którego nie polecam. Mieści się on w Wałczu (zachodniopomorskie) przy ulicy Bydgoskiej. Po krótce: krętacz, niesolidny, zupełny brak profesjonalizmu, kłamca, przed przyjęciem auta do warsztatu miły do bólu a potem 1001 wykrętów i naiwnych tłumaczeń. Być może jest to moja, niezbyt obiektywna opinia, ale takie są moje doświadczenia z tym panem. Pozdrawiam...również i jego.
Powrót do góry
skype status
zbyszek_m1

Czytelnik



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wałcz
Posiadane auto: Toyota RAV 4, Land Rover Freelander TD4 2001 r
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 17 Lip 2012, 23:57
Temat postu:

Re: Wałcz - nie polecam!


Witam
Mieszkam w Wałczu i jestem częstym gościem w zakładzie na ul. Bydgoskiej w Wałczu. Moje odczucia i doświadczenia są diametralnie inne. Nigdy nie doświadczyłem przypadków opisanych przez wieloryba. Tak właściciel jak i pracujący tam mechanicy sa kompetentni i pomocni. Moim zdaniem ceny usług sa na przystępnym poziomie - mam punkt odniesienia, gdyż pracuje w Poznaniu i niekiedy zdarza mi sie korzystać z usług warsztaów poznańskich. Ja osobiscie polecam warsztat w Wałczu. Zeby nie było niedomówień - nie jestem znajomym właściciela warsztatu z ul.Bydgoskiej.
Pozdrawiam
Powrót do góry
TUAREK

Czytelnik



Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: Freelander
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 27 Lip 2012, 20:50
Temat postu:

www.landrovery.pl WAŁCZ UWAGA Nie polecam.


Niestety muszę się zgodzić i podpisuje się pod wypowiedzią Wieloryba :"krętacz, niesolidny, zupełny brak profesjonalizmu, kłamca"- szkoda klawiatury na dodatkowe epitety.Pokrótce opisze moje zdarzenie.Zamawiałem u niego jedną część karoseryjna (14dni roboczych!)- oczywiście bardzo przyjemny gość przez telefon .Po kolejnych telefonach gdy w pierwszym terminie nie wysłał części zapewniał mnie ,że właśnie zapakował część i czeka na kuriera... i UWAGA gdy zadzwoniłem po 4 kolejnych dniach roboczych z zapytaniem o status mojego zamówienia właściciel bez namysłu ze 100% przekonaniem powiedział mi że wysłał część w piątek .minęło kolejne 5 dni i nadal NIC nie otrzymałem.Gdy teraz wydzwaniam oczywiście nie odbiera ,skrzynka pełna -czyli mamy pełny obraz prowadzenia biznesu .REASUMUJĄC zanim cokolwiek kupicie od www.landrovery .pl lub zaprowadzicie samochód do jego warsztatu radzę się najpierw mocno zastanowić !-NIE POLECAM .P.S Gratuluje szybkiej reakcji
zbyszek_m1 i życzę mu sukcesów w kontaktach z landrowery.pl :)))
Powrót do góry
zbyszek_m1

Czytelnik



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wałcz
Posiadane auto: Toyota RAV 4, Land Rover Freelander TD4 2001 r
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 02 Sie 2012, 21:10
Temat postu:

Re: ( Land Rover ) Wałcz - nie polecam!


Witaj TUAREK - Ja nie kupuję części za pośrednictwem ich strony. Jak wcześniej pisałem w Wałczu jestem tylko w weekendy. W połowie tygodnia umawiam sie z włascicielem na konkretną pracę. Przypominam się w piatek i w sobotę wstawiam auto na warsztat. Zawsze zgodnie z umową odbieram auto tego samego dnia. W przypadku jakiś problemów gość dzwoni i pyta o decyzję / ostatnio w czasie wymiany piasty z czujnikiem ABS okazało sie, ze klocki hamulcowe kończą swój żywot/. Po mojej zgodzie wymienił klocki. W związku z tym, ze auto juz częściowo było rozłozone zapłaciłem tylko za same klocki. Wymiana w tym przypadku była gratis. Części uzywane naprawdę ma tanie. Poduszka mostu z wymianą 30 zł - fakt używka ale kup i zrób taniej. Sądząc po ilości klientów jaka przewija sie przez ten warsztat, osobiście wydaje mi się, że negatywne opinie o tym seriwsie są mocno przesadzone.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Land Rover ) Polecane warsztaty


Land RoverDiscovery Sport

98 300

2017r.

95 663 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover VELAR

188 600

2019r.

161 537 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover Sport

67 000

2011r.

220 000 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

96 900

2017r.

99 500 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

146 900

2020r.

63 542 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System