Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomgdax

Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Freelander 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 03 Maj 2010, 12:13
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?

No wiec musze sie pochwalić , jednak kupiłem frelka po przekładce w Anglii
gdzie mam namiar na " magików " pod Londynem co przerabiają frelki , mój był nr 76, więc licze że jest dobrze zrobiony. Udało mi się kupić autko z 2001r z przebiegiem 65tys mil czyli 105tyś km systematycznie serwisowane w Land Roverze co roku po przebiegu średnio 10tyś km. SZOK. W Polsce w życiu nie dostałbym auta w tej cenie w takim stanie wiec polecam pojechać i kupic w GB, Autko jak nowe, wymieniona uszczelka pod głowicą oleje w cenie usługi przejechałem na razie 2 tyś km więc niewiele . Teraz zdecydowałem się założyć instalacje gazową, może macie coś godnego polecenia bo wiem że jak się zła wstawi to auto zaczyna robić problemy.
Ogólnie polecam auto sunie jak po sznurku , doskonale się prowadzi , jest ciche i doskonale jeździ na dziurawych drogach.
Niestety troszkę czasu trzeba poświęcić na przyzwyczajenie się do długiego przodu.....
Powrót do góry
freeltroll

Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość / region): Wawa
Posiadane auto: LR FL 1,8 '01
Wysłany: Wto 13 Lip 2010, 14:18
Temat postu:

A jak jest z udokumentowaniem przebiegu landków? Czy naprawy robione w serwisie gdziekolwiek za granicą (nie myślę o GB) będą widoczne w kompie w Polsce?
I jeszcze jedno -czy mechanik w warsztacie jest w stanie określić stan zużycia układu napędowego, lub choćby to czy działa on prawidłowo?
Powrót do góry
Jerryccc

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Mogielnica

Wysłany: Sob 01 Sty 2011, 11:49
Temat postu:

witam, planuję zakup tego egzemplarza, oceńcie to auto, czy moc silnika podana w ogłoszeniu jest prawidłowa??
http://otomoto.pl/land-rover-freelander-zadbana-terenowka-C16777065.html
Powrót do góry
Mexaris

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: Land Rover Freelander 2.0 Di
Wysłany: Sro 24 Wrz 2014, 09:54
Temat postu:

Użytkujcie Freelandery zgodnie z przeznaczeniem a odwdzięczy się wam brakiem usterek.Jeśli ktoś uważa , że kupił auto terenowe , to się grubo myli.Jak chcesz auto w teren , kup willisa ! Freelander to osobówka z trochę większym prześwitem ! To SUV a nie terenówka. Zaprojektowany z myślą o ludziach , którzy wożą dzieci do przedszkola (szczególnie kobiety wpadające w zaspę śnieżną i nie mogące z niej wyjechać) a potem gnają do pracy i nie mogą się spóźnić.To tak , jak z huśtawką w parku.Nie huśtaj się w poprzek , a jej nie popsujesz !
Powrót do góry
remi180

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Kęty
Posiadane auto: freelander td4
Wysłany: Nie 20 Sty 2019, 19:30
Temat postu:

Freelander td4 Opinie.

Witam , posiadam Freelandera 1 z silnikem td4 od BMW(N47) z przebiegiem 235tyś km osobiscie sam zrobilem jakies 35tys. Generalnie bardzo dobre auto, zwarzywszy na to w jakiej cenie je mozna dostac jako używane i brak problemu z czesciami zamienymi. Na co trzeba uwazac przy zakupie poza ty jak przy kazdym innym aucie, to tu jeszcze trzeba zwrocic szczególną uwage na naped, czy juz nie jest przypadkiem zajechany a dokladnie Wiscoza. Poza tym bardzo dobry samochów , jak na tą kategorie bardzo ekonomiczny , po zrobieniu chip-tuningu na 141kM i podniesieniu mometu obrotowego na 310Nm spalanie wacha sie w przedziale od 5,5l do 9l. warto zaznaczyc ze auto wazy okolo 1,7 i napedzane ma dwie osie .
Porażka w tym samochodzi to napewno tylna klapa z elektrycznie opuszczana szybą i elektrycznym zamkiem , psuje sie notorycznie. Smialo mozna tym autem jezdzic po drogach i bezdrozach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie 20 Sty 2019, 19:30
Temat postu:

reklama

Powrót do góry
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Land Rover Freelander »

Opinie o samochodach Land Rover Freelander - testy użytkowników »

Skocz do: