Land Rover

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomgdax

Debiutant



Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Freelander 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 03 Maj 2010, 12:13
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?


No wiec musze sie pochwalić , jednak kupiłem frelka po przekładce w Anglii
gdzie mam namiar na " magików " pod Londynem co przerabiają frelki , mój był nr 76, więc licze że jest dobrze zrobiony. Udało mi się kupić autko z 2001r z przebiegiem 65tys mil czyli 105tyś km systematycznie serwisowane w Land Roverze co roku po przebiegu średnio 10tyś km. SZOK. W Polsce w życiu nie dostałbym auta w tej cenie w takim stanie wiec polecam pojechać i kupic w GB, Autko jak nowe, wymieniona uszczelka pod głowicą oleje w cenie usługi przejechałem na razie 2 tyś km więc niewiele . Teraz zdecydowałem się założyć instalacje gazową, może macie coś godnego polecenia bo wiem że jak się zła wstawi to auto zaczyna robić problemy.
Ogólnie polecam auto sunie jak po sznurku , doskonale się prowadzi , jest ciche i doskonale jeździ na dziurawych drogach.
Niestety troszkę czasu trzeba poświęcić na przyzwyczajenie się do długiego przodu.....
Powrót do góry
freeltroll

Debiutant



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 48
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wawa
Posiadane auto: LR FL 1,8 '01
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Lip 2010, 14:18
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?


A jak jest z udokumentowaniem przebiegu landków? Czy naprawy robione w serwisie gdziekolwiek za granicą (nie myślę o GB) będą widoczne w kompie w Polsce?
I jeszcze jedno -czy mechanik w warsztacie jest w stanie określić stan zużycia układu napędowego, lub choćby to czy działa on prawidłowo?
Powrót do góry
Jerryccc

Czytelnik



Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mogielnica

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 01 Sty 2011, 11:49
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?


witam, planuję zakup tego egzemplarza, oceńcie to auto, czy moc silnika podana w ogłoszeniu jest prawidłowa??
http://otomoto.pl/land-rover-freelander-zadbana-terenowka-C16777065.html
Powrót do góry
Mexaris

Czytelnik



Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: Land Rover Freelander 2.0 Di
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Wrz 2014, 09:54
Temat postu:

Re: ( Land Rover Freelander ) FREELANDER czy i jaki WARTO ?


Użytkujcie Freelandery zgodnie z przeznaczeniem a odwdzięczy się wam brakiem usterek.Jeśli ktoś uważa , że kupił auto terenowe , to się grubo myli.Jak chcesz auto w teren , kup willisa ! Freelander to osobówka z trochę większym prześwitem ! To SUV a nie terenówka. Zaprojektowany z myślą o ludziach , którzy wożą dzieci do przedszkola (szczególnie kobiety wpadające w zaspę śnieżną i nie mogące z niej wyjechać) a potem gnają do pracy i nie mogą się spóźnić.To tak , jak z huśtawką w parku.Nie huśtaj się w poprzek , a jej nie popsujesz !
Powrót do góry
remi180

Czytelnik



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kęty
Posiadane auto: freelander td4
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Sty 2019, 19:30
Temat postu:

Freelander td4 Opinie.


Witam , posiadam Freelandera 1 z silnikem td4 od BMW(N47) z przebiegiem 235tyś km osobiscie sam zrobilem jakies 35tys. Generalnie bardzo dobre auto, zwarzywszy na to w jakiej cenie je mozna dostac jako używane i brak problemu z czesciami zamienymi. Na co trzeba uwazac przy zakupie poza ty jak przy kazdym innym aucie, to tu jeszcze trzeba zwrocic szczególną uwage na naped, czy juz nie jest przypadkiem zajechany a dokladnie Wiscoza. Poza tym bardzo dobry samochów , jak na tą kategorie bardzo ekonomiczny , po zrobieniu chip-tuningu na 141kM i podniesieniu mometu obrotowego na 310Nm spalanie wacha sie w przedziale od 5,5l do 9l. warto zaznaczyc ze auto wazy okolo 1,7 i napedzane ma dwie osie .
Porażka w tym samochodzi to napewno tylna klapa z elektrycznie opuszczana szybą i elektrycznym zamkiem , psuje sie notorycznie. Smialo mozna tym autem jezdzic po drogach i bezdrozach.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 20 Sty 2019, 19:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LAND ROVER Forum Strona Główna -> ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Ogłoszenia sprzedaży - Land Rover Freelander »

Opinie o samochodach Land Rover Freelander - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Land Rover Freelander ) Oceń swoje auto


Land RoverDiscovery Sport

98 300

2017r.

95 663 km

podkarpackie

Land RoverRange Rover VELAR

188 600

2019r.

161 537 km

podkarpackie

Land RoverDiscovery Sport

96 900

2017r.

99 500 km

śląskie

Land RoverRange Rover Sport

69 900

2011r.

220 000 km

śląskie

Land RoverDiscovery Sport

146 900

2020r.

63 542 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System